fbpx

Tři roky jsem řešil daňovou vratku ze zahraničí, kde se mnou finanční úřad nebyl schopný pořadně komunikovat. Svou žádost jsem řešil nejdříve s účetním, poté se specializovaným webem podobným FairTaxes4you. Když už jsem ztratil naději, že své peníze ještě někdy uvidím, na doporučení od bratra jsem se obrátil na FairTaxes. Vysvětlil jsem svou situaci, slečna mi vše vysvětlila a došli jsme společně k názoru, že by žádný problém s vracením být neměl, načež FairTaxes zaslali úřadu žádost o vyplacení, a peníze mi přišli do konce měsíce. Takhle nadšen jsem už dlouho nebyl. Perfektní přístup, mohu jen vřele doporučit.

S vaší firmou a s jednáním vašich zaměstnanců jsem velmi spokojen. Vždy nápomocní, po telefonu i v emailu profesionální, milí. Výsledek předčil moje představy, čili podtržená jednička :-). S vaší firmou zůstávám nadále ve spojení, zpracováváte pro mě právě další 3 daňová přiznání. Mockrát vám děkuji za úžasný servis! Děkuji za vaši pomoc. Jsem moc rád, že jsem si na zpracování daní vybral právě vás (což byla tenkrát úplně náhoda, na vaši firmu jsem narazil kdesi na Facebooku).

Jsem rád, že jsem si pro zpracování daňového přiznání pro zahraniční finanční úřad vybral právě společnost FairTaxes4you. Oceňuji hlavně vstřícný přístup a přesné informace, co je potřeba doložit pro zpracování daňového přiznání. Následná refundace zaplacených daní předčila moje očekávání a potrhla moji spokojenost s poskytnutou službou od této společnosti. Za sebe mohu jen doporučit.

Z výsledné částky své refundace mám radost! Byla jsem s Vámi naprosto spokojena. Rychlé jednání, zodpovězení všech otázek, skvělá informovanost o průběhu vyřizování. Já bych nad formuláři seděla dlouhé hodiny a určitě bych je stejně nedokázala vyplnit. V případě další cesty do zahraničí Vaše služby ráda využiji znova, případně všem známým, kamarádům Vaši firmu doporučím. Děkuji Vám!

Sme veľmi radi, že sme v tom množstve firiem natrafili práve na túto keď sme potrebovali vyriešiť veci možno trošku aj nad rámec ich bežnej činnosti. Napriek tomu boli ochotní, trpezlivý na všetky naše otázky, komunikacia perfektná a práca este lepšia. Títo ľudia pracujú 24 hodin s obrovskou kopou papierov, s ktorými sme si my nevedeli rady. Určite ich služby využijeme aj v budúcnosti.

Naprostá spokojenost. Komunikace byla občas trochu pomalejší, vzhledem k Covid situaci je to ovšem pochopitelné. Jinak ale profesionální kontrola daní v Dánsku, odhalení, že mi zaměstnavatel omylem zapomněl v rozporu se smlouvou vyplatit housing stipend (to jsem ani nečekal), a obecně perfektní a hlavně lidský přístup. Mrzí mě jen, že neposkytují i daně v rámci ČR a/nebo vůči USA.

Pracujeme v zahraniči a hledali jsme někoho v rodné řeči, kdo rozumí zahraničním daním. FairTaxes4you můžeme jedině doporučit, rychlá komunikace, dokonalé vysvětlení všech našich dotazů, a hlavně s klientem řeší všechny možnosti pro maximální odpočty daně.

Potřebovali jsme s přítelkyní vyřešit daně z Islandu. I když tato společnost bohužel neřeší, jako jediná z poptávaných nám dali aspoň radu jak postupovat dál a věnovali nám chvilku pozornosti, ač nemuseli :) Vstřícný a ochotný přístup už se dnes jen tak nevidí.

Služby Fairtaxes4you jsme poprvé vyzkoušeli v loňském roce a i letos jsme využili jejich služeb. Velmi rychlá a vstřícná komunikace, vše nám vysvětlili a poradili. Rozhodně budeme ve spolupráci pokračovat!

Profesionální přístup, ochota a v mém případě super expresní vyřízení/podání daň.přiznání (16.12.2019 zkontaktováno, 19.12.2019 podáno). Vřele doporučuji. Těším se na další spolupráci.

Doporučuji, velice mě těšil lidský přístup, nic nebylo problém. Jednání přes email bylo vždy rychlé, věcné a člověk se nemusí bát na cokoliv optat. Přeji mnoho úspěchů

FairTaxes4you je podľa môjho názoru najlepšie riešenie pri vracaní daní zo zahraničia. Skvelý,ochotný a spoľahlivý prístup. Nemám čo vytknúť a vrelo odporúčam.

Po 2 leté spolupráci s FairTaxes4you musím opravdu říct, že lepší přístup a jednaní k lidem jsem nikde jinde nenašla. Tuto firmu mohu jen doporučit.